W Zakopanem  Pod Tatrami W klubie Le Scandale(dawny Dom Turysty) w samym sercu miasta 14.02 wystapi Kamil Bednarek,24.02 Lady Pank a 21.02 Afromental - będzie sie działo warto się wybrać.

5-7/02 Pod Wielką Krokwią rozpoczął się SnowFest 2016. będzie się to wielka impreza muzyczno kulturalna wystąpi wiele znanych zespołów i grup  muzycznych m/in Fair Weather Friends, Cleo ,Future Folk,Łąki Łan,O.S.T.R i wiele innych serdecznie polecamy.

Trwa Odliczanie do otwarcia, miło nam poinformować że już 1 czerwca 2016 tuż przed wakacjami otwiera się długo oczekiwany największy i najnowocześniejszy na Podhalu kompleks termalny w Tatrach "Chochołowskie Termy" w Chochołowie ok 15 km od naszego Pensjonatu dogodny i szybki dojazd samochodem zajmie tylko kilka minut.Ciekawostką jest to że Basen będzie zasilany bezpośrednio wodą geotermalną z głębokości ponad 3700m o temperaturze ok 82 stC w której znajduje się bardzo dużo minerałów o wysokich walorach zdrowotnych i leczniczych. Już nie możemy się doczekać !!

NAJWIĘKSZY ŚNIEŻNY LABIRYNT NA ŚWIECIE POWSTAJE W ZAKOPANEM! przy budowie pracuje non stop 40 osób twórcy pomysłu chcą pobić rekord Guinessa czy im się uda ?

Tatry Ice Master 2016 to Impreza lodowa od piątku 29stycznia do niedzieli, wezmą udział w niej rzeźbiarze z całego świata, także z Polski. Łącznie planuje się zużyć 90 ton lodu. Zawodom towarzyszyć będą rozliczne atrakcje dla turystów, takie jak koncerty czy lodowa zjeżdżalnia. Impreza będzie odbywać się w godzinach od 8.30 do 18.30. Na Smokowieckie Siodełko (Hrebienok) można dostać się ze Starego Smokowca kolejką lub piechotą.

Lato Wakacje w Zakopanem 2016 Chochołowskie Termy !

Trwa odliczanie na długo oczekiwanego otwarcia Kompleksu Basenów Termalnych w Witowie-Chochołowie 15km od Zakopanego ( niecałe 10 minut jazdy samochodem od naszego pensjonatu Willa & Domki Pod Reglami)! Zaplanowane zostało na 1 czerwca 2016 przed  wakacjami.Termy Chochołowskie to największy i najnowocześniejszy kompleks wodny,zasilany wodą geotermalną o wysokich walorach zdrowotnych i leczniczych  bezpośrednio z głębokości ok 3700m temperatura zasilania ponad 80st C. 

11 basenów zewnętrznych i wewnętrznych ,2 baseny sportowe,basen solankowy i wodny plac zabaw ,11 jacuzzi i 7 beczek z naturalną wodą termalną, Saunarium na tarasie widokowym z basenem chłodzącym,groty solne i strefa SPa,fitnes siłownia oraz zaplecze gastronomiczne to tylko część atrakcji z których będzie można skorzystać już od 1/06/2016 w Chochołowie doatkowo Gratis piękne widoki na Tatry zachodnie.

Chochołów to jedna z najstarszych wiosek na Podhalu zbudowana prawie w całości ze starych góralskich domów z bali ,niektóre liczą grubo ponad 100 lat w większości są  w dobrym stanie  zamieszkałe i używane do dzisiaj . Tutaj znajduje się piękny gotycki kościół wybudowany w 1853-1874 w niczym nie nawiązujący do miejscowej architektury. W 1846 Chochołów zasłyną z Powstania przeciw Austriakom ,będąc w pobliżu zachęcamy do odwiedzenia muzeum powstania Chochołowskiego.