Wielkanoc 2016 w Willi Pod Reglami

Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w naszej Willi.Święta Wielkanocne są czasem wyjątkowym.Tradycyjne poświęcenie pokarmów w naszym kościele SMB>na Krzeptówkach na pewno będzie miłym i nie zapomnianym przeżyciem. Rodzinna atmosfera naszej Willi pozwoli Państwu spędzić ten czas miło i przyjemnie z dala od zgiełku.

W tym okresie proponujemy atrakcyjną ofertę cenową.

Majówka w Zakopanem

Już teraz zapraszamy Państwa na długi weekend majowy w Zakopanem w 2016r.

Majówka w Zakopanem

W tym roku weekend majowy szykuje się wyjątkowo długi 27.04-03.05.2016, przy dodatkowych kilku dniach wolnych z urlopu można spędzić w Tatrach dobrych kilka dni a nawet tydzień. Jest to znakomita okazja by po długiej i zimie przywitać wiosnę w spokojnym miejscu i jakim jest nasz Pensjonat Willa Pod Reglami. Bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz malownicze widoki u podnóża majestatycznego Giewontu zapewnią Państwu przyjemny odpoczynek i niezapomniane chwile relaksu.

Długi weekend majowy w Zakopanem to początek ciepłych dni w Górach. Tatry budzą się z zimowego snu. Przed nami niedzielne majówki i pierwsze wypady za miasto i na tatrzańskie szlaki. Długi weekend majowy to również Wielka Majówka Tatrzańska z ogniskiem, zbójnickim tańcowaniem i tradycyjną kuchnią góralską.

Proponujemy atrakcyjne ceny i zapraszamy na długi weekend majowy do Zakopanego.

Zakopane długi weekend czerwcowy Boże Ciało 26.06-29.06.2016

Wszystkich zainteresowanych pobytem w Zakopanem w okresie Bożego Ciała zapraszamy do skorzystania z oferty Willi Pod Reglami. Jest to idealne miejsce dla osób lubiących górskie wycieczki gdyż w niedalekiej odległości znajduje się wiele szlaków turystycznych idealnych do spacerów i wędrówek górskich , rodzin z dziećmi z uwagi na duży ogród i plac zabaw, czy też przyjaciół chcących miło spędzić wspólnie czas.

Wakacje 2015 w Willi Pod Reglami to udane spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinnym blisko szlaków górskich .

 

Wszystkich miłośników narciarstwa biegowego zapraszamy do Willi Pod Reglami. Świetnie przygotowane trasy biegowe znajdują się niedaleko (w odległości 1km) od naszego pensjonatu. 29 stycznia 2013r.została oficjalnieotwarta nowa trasa biegowa w Kościelisku koło Zakopanego. Z tej okazji odbył się również Piknik z Olimpijczykami.

Trasa długości 10 km o urozmaiconym profilu jest malowniczo położona u stóp Tatr. Przygotowywana codziennie przez ratrak już teraz przyciąga okolicznych i przyjezdnych narciarzy. Prócz amatorów, którzy biegają na nartach mniej lub bardziej rekreacyjnie, trenują tu zawodnicy.