Zapytaj o wolny termin

tel.: +48 18 20 173 89

Proszę podać datę przyjazdu

Proszę podać datę wyjazdu

Wybrana data od:

Podaj prawidłowy adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nieprawidłowe dane

To pole jest wymagane

To pole jest wymagane

Nieprawidłowe dane

Regulamin

Warunki rezerwacji Regulamin

Prosimy o rozważne i przemyślane decyzje dotyczące terminu i długości pobytu!  Pragniemy  Państwa  poinformować że w obecnej niepewnej sytuacji pandemi  wszystkie rezerwacje są dokonywane wyłącznie warunkowo na odpowiedzialność zamawiającego! Termin rezerwacji jest wiążący Dokonanie rezerwacji telefonicznie lub drogą mailową  jest jednoznaczne z całkowitą akceptacją regulaminu.
W sezonie zimowym, letnim i okresie świąt lub długich weekendów minimalna długość pobytu uzgadniana jest z właścicielem poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.
Warunkiem rezerwacji jest dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 50% w zależności od długości pobytu lub wg indywidualnego uzgodnienia.
W przypadku zmiany terminu rezerwacji lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od pensjonatu Willa Pod Reglami zadatek nie podlega zwrotowi. Jedyne odstępstwo to jeśli Rząd zabroni działalności hotelowej!! W danym okresie to będzie możliwość przebukowania rezerwacji na inny dogodny termin ! Ale bez możliwości zwrotu wpłaty.

Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.


PŁATNOŚĆ ZA POBYT I WSZELKIE FORMALNOŚCI MELDUNKOWE NASTĘPUJĄ W MOMENCIE PRZYJAZDU i WYDANIA KLUCZY.

Całkowita należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu wyliczona  zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji. Z tytułu późniejszego przybycia lub wcześniejszego wyjazdu nie będą udzielane zniżki / zwroty). Płatność za pobyt wyłącznie gotówką. Nie akceptujemy płatności kartą.
Zakwaterowanie i wydanie kluczy do godziny 21.00 w razie późniejszego przyjazdu wymagane poinformowanie właściciela.
Jeśli klient nie przyjedzie do północy pierwszego dnia pobytu, a nie zgłosił opóźnienia, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.
Obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz zakaz przebywania zwierząt.
Cisza nocna na terenie kompleksu obowiązuje w godz 22-6.00
Do każdego pokoju zapewniamy jedno miejsce parkingowe

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Klient jest odpowiedzialny za będące jego własnością przedmioty pozostawione w domku lub w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty osobistego użytku, pozostawione przez gościa w pokoju.
Klient przyjmuje odpowiedzialność prawną i materialną za sposób użytkowania, musi przestrzegać przepisów obowiązujących w całym kompleksie a w szczególności przepisów przeciwpożarowych. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy. Wszelkie zniszczenia pokryte zostaną z pobranej kaucji Jeśli koszty naprawy przekraczają wysokość kaucji, klient zobligowany jest do pokrycia pozostałych kosztów.
Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach, domkach  grzałek, żelazek elektrycznych, świeczek i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.

Okres Świąt i Sylwestra 20-27/12 oraz 27/12-03/01

Na rezerwacje w okresie Świąt i Sylwestra 20-27/12 oraz 27/12-03/01 wymagana wpłata zadatku w wysokości 50% bezpośrednio przy rezerwacji, następnie minim 1miesiąc przed przyjazdem wpłata 3o% , reszta należności na miejscu w dniu przyjazdu.

NOWOŚĆDomek Cyrhlica - Chochołów

Cyrhlica House to nasz nowy drewniany domek w zabudowie bliźniaczej z dwoma osobnymi apartamentami z komikiem.
 Położony jest w sercu zabytkowej góralskiej wioski Chochołów k. Zakopanego.

Znajduje się zaledwie w odległości 900 m od największego kompleksu basenów termalnych Chochołowskie Termy.

Domek Cyrhlica w Chochołowie

domek cyrhlica

Więcej

Domek Otulina (partnerski)

domek zakopane Otulina

Domek Otulina powstał z zachowaniem góralskich tradycji z odrobiną nowoczesności. Położony jest w bezpośrednio przy Tatrzańskim Parku Narodowym. Bardzo spokojna okolica a także niedaleka odległość do centrum miasta sprawia iż jest to idealna baza wypadowa dla wszystkich miłośników Zakopanego.

Więcej
“Willa Pod Reglami”

Krzeptówki Potok 11a,
Zakopane 34 - 500
GPS N: 49° 16' 46" E: 19° 54' 34.11" Mapa dojazdu
Street view


+48 18 20 173 89
pod.reglami@gmail.com
Mapa dojazdu

© 2024 "Willa Pod Reglami" Noclegi Zakopane.

Wykonanie strony: Werb.pl - Strony internetowe dla pensjonatów.